Školník - školnice - provozní zámečníci, údržbáři, Frýdlant nad Ostravicí

Výroba a provoz / Školník - školnice - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Frýdlant nad Ostravicí, příspěvková organizace

Místo pracoviště Padlých hrdinů 292, Frýdlant nad Ostravicí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 18 500 - 21 370 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Školník - školnice - provozní zámečníci, údržbáři (Padlých hrdinů 292, Frýdlant nad Ostravicí)

C04 z:13/7/2021
Náplň práce:
- údržba budovy, částečný úklid a zahradní práce.
Nabízíme:
- zástup za dlouhodobou nemoc, předpokládaná délka zástupu do konce roku 2021
- plat v 5. platové třídě dle Přílohy č. 1 k nařízení vlády č. 341/2017 Sb., zařazení do platového stupně dle započtené praxe
- možnost čerpat výhody z FKSP.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- manuální zručnost.
Kontakt telefonicky, emailem.

Informace o společnosti Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Frýdlant nad Ostravicí, příspěvková organizace

Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Frýdlant nad Ostravicí, příspěvková organizace
Padlých hrdinů 292
Frýdlant nad Ostravicí
73911
IČO: 64120384
aktualizováno před téměř 3 roky