Sociální pracovníci - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti, Vsetín

Zdravotnictví / Sociální pracovníci - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti

Společnost Elim Vsetín, o.p.s.

Místo pracoviště Horní Jasenka 119, Vsetín
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 14 500 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovníci - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti (Horní Jasenka 119, Vsetín)

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI

POŽADUJEME: Sociální pracovník pro službu: Azylový dům Elim a Noclehárna Elim
dosažené vzdělání min. VOŠ (viz požadavky zákona č. 108/2006 Sb. § 110), bezúhonnost, schopnost jednat s osobami sociálně vyloučenými, orientaci ve standardech kvality sociálních služeb, znalost dluhové problematiky, schopnost samostatné i týmové práce, ochotu dále se vzdělávat, dobrou znalost práce na PC, ŘP skupiny B, zástup za mateřskou dovolenou do 9/2023
NÁPLŇ PRÁCE: zajištění vymezených základních činností služby azylového domu a noclehárny ve smyslu zákona č. 108/2006 Sb., poskytování základního sociálního poradenství pro osoby bez přístřeší, přímá práce s uživateli v rámci sociální služby, vedení dokumentace a sestavování individuálních plánů.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky Mgr. Ester Savková, tel.: 720 736 701, popř. email:
PODMÍNKY VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ:
Zaslání motivačního dopisu a životopisu do 25.05.2022 (včetně) na e-mail: do předmětu uveďte: "Výběrové řízení - sociální pracovník" nebo poštou na adresu: Elim Vsetín, o.p.s., Horní Jasenka 119, Vsetín, 755 01. Obálku označte názvem výběrového řízení: "Výběrové řízení - sociální pracovník".
K účasti na vstupním pohovoru budou vybraní zájemci informování e-mailem. Předběžný termín vstupního pohovoru je plánován na 27.05.2022, na adrese Elim Vsetín, o.p.s., Horní Jasenka 119, Vsetín (budova Azylového domu Elim).

Informace o společnosti Elim Vsetín, o.p.s.

Elim Vsetín, o.p.s.
Horní Jasenka 119
Vsetín
75501
IČO: 1955144
aktualizováno před téměř 2 roky