Sociální pracovník/ce - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče, Bystré

Zdravotnictví / Sociální pracovník/ce - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Společnost Centrum sociálních služeb Bystré

Místo pracoviště Zámecká 1, Bystré
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 24 300 - 35 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/ce - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče (Zámecká 1, Bystré)

NÁPLŇ PRÁCE: sociální práce v Domově na zámku Bystré zaměřená na cílovou skupinu osob s mentálním a kombinovaným postižením, administrativa související s poskytovanými službami, spolupráce s rodiči, opatrovníky, školami, návaznými institucemi a dalšími organizacemi, orgány veřejné správy
VZDĚLÁNÍ: vzdělání a odborná způsobilost dle zákona 108/2006 Sb., o sociál. službách ((§ 110 ) - min. VOŠ, VŠ sociální práce a příbuzné obory, nebo VŠ v oboru speciální pedagogika
POŽADAVKY: trestní bezúhonnost (nutné doložit výpisem z Rejstříku trestů při nástupu), schopnost otevřené komunikace s klienty na různá témata, schopnost jednat se zájemci o sociální službu napříč celým spektrem cílové skupiny, schopnost spolupráce a komunikace v týmu, schopnost samostatné práce, znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, práce s internetovou sítí), znalost zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách a Standardů kvality soc. služeb, orientace v aktuální sociální, sociálně-právní a občansko-právní tematice
NABÍZÍME: stravenky, příspěvek na penzijní fond
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Písemné přihlášky obsahují: motivační dopis, strukturovaný životopis včetně kontaktních údajů a údajů o odborných znalostech a dovednostech,prohlášení uchazeče v následujícím znění: Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., zákona o zpracování osobních údajů.

Informace o společnosti Centrum sociálních služeb Bystré

Centrum sociálních služeb Bystré
Zámecká 1
Bystré
56992
IČO: 75007932
aktualizováno před téměř 4 roky