Sociální pracovník/pracovnice - sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené), Ústí nad Labem

Zdravotnictví / Sociální pracovník/pracovnice - sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)

Společnost Charita Ústí nad Labem

Místo pracoviště Karla IV. 348, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 24 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/pracovnice - sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) (Karla IV. 348, Ústí nad Labem)

Místo výkonu práce: Karla IV 348/3,400 03 Ústí nad Labem.
Náplň práce: práce s rodinami a jednotlivci ze sociálně vyloučené lokality.
Požadujeme:nutné vzdělání dle zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách (DiS., Bc. či Mgr. sociálního zaměření). Výhodou praxe v sociálních službách, ale není nutná. Nutná znalost práce na PC. Řidičské oprávnění výhodou
Nabízíme: Možnost osobního ohodnocení po skončení zkušební doby, 25 dní dovolené, stravenky.
Kontakt: Zasílejte životopisy a motivační dopisy na e-mailovou adresu.

Informace o společnosti Charita Ústí nad Labem

Charita Ústí nad Labem
Karla IV. 348
Ústí nad Labem
40003
IČO: 44225512
aktualizováno před téměř 3 roky