Soustružník kovů - konveční soustruhy - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Polička

Výroba a provoz / Soustružník kovů - konveční soustruhy - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost Poličské strojírny a.s.

Místo pracoviště Bořiny 1145, Polička
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Soustružník kovů - konveční soustruhy - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Bořiny 1145, Polička)

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha konvečních soustruhů - klasické obrábění
POŽADAVKY: praxe v oboru soustružník nebo obráběč kovů
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené za rok, závodní stravování (vlastní kuchyň), příspěvek na penzijní připojištění po roce zaměstnání, výhodný telefonní tarif po uplynutí zkušební doby
KONTAKT: telefonicky (po-pá 6-14h), e-mailem

Informace o společnosti Poličské strojírny a.s.

Poličské strojírny a.s.
Bořiny 1145
Polička
57201
IČO: 46504851
aktualizováno před asi 2 roky