Specialista/specialistka evidence a dávek pvn - pracovníci veřejné správy v oblasti sociálních a jiných dávek, Louny

Zdravotnictví, Administrativa / Specialista/specialistka evidence a dávek pvn - pracovníci veřejné správy v oblasti sociálních a jiných dávek

Společnost Úřad práce České republiky

Místo pracoviště Pod Nemocnicí 2380, Louny
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 21 710 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista/specialistka evidence a dávek pvn - pracovníci veřejné správy v oblasti sociálních a jiných dávek (Pod Nemocnicí 2380, Louny)

Služební místo: Specialista/specialistka evidence a dávek PvN
Pracoviště: Oddělení zprostředkování, evidence a PvN Odboru Kontaktního pracoviště v Lounech Krajské pobočky Úřadu práce ČR v Ústí nad Labem

Místo výkonu: Louny
Hlavní náplň činnosti:
Vyřizování úkonů ve správním řízení, včetně dílčích částí správního řízení,
jako opatřování podkladů, vydávání rozhodnutí, ověřování a došetřování, kontrola
a oprava nesprávností, sepisování protokolu o ústním jednání a ústním podání, vyřizování stížností a oprav.
" Provádění prvotní registrace uchazečů či zájemců o zaměstnání a základní poučení
o jejich právech a povinnostech.
Zabezpečování poradenské a informační činnosti pro zájemce a uchazeče
o zaměstnání, zejména o možnostech zařazení a vedení v evidenci uchazečů
a zájemců o zaměstnání a o podmínkách nároku na podporu v nezaměstnanosti,
při rekvalifikaci a řešení kompenzací.
Zajišťování veškeré administrativní činnosti související se správním řízením.
Příprava podkladů pro exekuční srážky, a jejich následné odesílání na útvar pohledávek a exekucí.
Spolupráce se správními úřady, územními samosprávnými celky, orgány sociálního zabezpečení, orgány pomoci v hmotné nouzi, orgány státní zdravotní správy, zaměstnavateli a dalšími subjekty podle zvláštních právních předpisů při realizaci opatření souvisejících s rozvojem trhu práce a se zaměstnaností.
Samostatné seznamování se s právními předpisy v oblasti zaměstnanosti a v rámci své činnosti a jejich aplikace v praxi.
Další úkoly dle pokynů přímého nadřízeného.

Kvalifikační a další požadavky:
minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou
znalost práce na PC (MS Office)
výborné komunikační schopnosti
odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
profesionální vystupování, psychická odolnost
svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o EHP dle § 25 odst. 1 písm. a) a splnění předpokladu dle § 25 odst. 2 z. č. 234/2014 Sb., o státní službě
Pracovní podmínky:
platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy,
po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
pružná pracovní doba - plný úvazek
předpokládaný nástup od 15. ledna 2023
pracovní poměr na dobu určitou (zástup za dočasně nepřítomného státního zaměstnance) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené
5 dní indispozičního volna (sick days)
1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
stravenky v hodnotě 90 Kč
příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
odměny k životním a pracovním výročím
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději dne 16. prosince 2022 na e-mailovou adresu
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Informace o společnosti Úřad práce České republiky