Specialisti péče o zákazníky - obchodní referenti, Frýdek-Místek

Obchod a cestovní ruch / Specialisti péče o zákazníky - obchodní referenti

Společnost Ekocesta a.s.

Místo pracoviště Příborská 602, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 22 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialisti péče o zákazníky - obchodní referenti (Příborská 602, Frýdek-Místek)

A11 z:20/1/2022 a:2/2/2022
Baví tě komunikace, rád/a si ve spojení s lidmi i po telefonu, pak hledáme právě Tebe! Pojď pracovat k nám do super týmu, nově vzniklého klientského centra Ekocesty a.s. Tvým každodenním chlebem bude telefonování s našimi stávajícími zákazníky. Chceme, abys naše zákazníky hýčkal/a, radil/a jim, vyslechl/a je a byl/a jim oporou v případě kdy oni jsou na to krátcí. Nechceme, abys navolával/a studené kontakty a nabízel/a jim naše služby. My v Ekocestě potřebujeme, aby ses postaral/a o naši stálou či budoucí klientelu a byl/a jim schopen/a zodpovědět veškeré otázky. Tvoje ohodnocení se tedy nebude odvíjet od navolaných, uzavřených schůzek či služeb, ale budeš mít pevně danou mzdu. Pozice je vhodná pro lidi technicky smýšlející, kteří si dokážou poradit téměř s čímkoliv. Pokud máš chuť se přidat do našeho týmu pošli svůj životopis co nejdříve!
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- výborné komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- skvělá znalost českého jazyka v psané i mluvené formě
- prozákaznický přístup
- znalost práce na PC - (Word, Excel, e-mail) je pro tebe samozřejmostí
- schopnost rozpoznat prioritu v plnění úkolů
- psaní všemi deseti
- chuť se dále vzdělávat v oboru
Výhodou:
- zkušenost z call centra / zákaznického servisu
- vítána je flexibilita, pozitivní přístup k práci, technicky smýšlející osoba
Náplň práce:
- telefonická komunikace se zákazníky skupiny podniků Ekocesta a.s. identifikace potřeb a požadavků, dotazy se budou týkat fotovoltaiky.
- řešení jednoduchých požadavků či stížností přesně podle popsaných pracovních postupů
- příprava a odesílání odpovědí klientům v písemné a elektronické formě
- obsluha emailové schránky, vedení evidence hovorů, zadávání dat do systémů
- nutná přítomnost na pracovišti ve Frýdku-Místku.
Nabízíme:
- prostor pro profesní realizaci, přátelskou a tvůrčí atmosféru
- systematické odborné vzdělávání a osobní rozvoj, moderní pracovní prostředí
- zázemí stabilní společnosti, pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), poté prodloužení na dobu neurčitou
- odpovídající finanční ohodnocení, mobil + SIM k osobním účelům
Životopisy zasílejte na e-mailem.

Informace o společnosti Ekocesta a.s.

Ekocesta a.s.
Příborská 602
Frýdek-Místek

IČO: 7664761
aktualizováno před asi 2 roky