Spisový pracovník - všeobecní administrativní pracovníci, Praha

Administrativa / Spisový pracovník - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Úřad práce České republiky

Místo pracoviště Dobrovského 1278, Praha
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 18 680 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Spisový pracovník - všeobecní administrativní pracovníci (Dobrovského 1278, Praha)

Pracoviště:
Krajská pobočka ÚP ČR v Příbrami, Kontaktní pracoviště v Mladé Boleslavi,
ID 11009274
Hlavní náplň činnosti:
Zajištění činnosti spojené s provozem podatelny úřadu, zpracování a vedení poštovní služby
a činnosti s tím spojené, doručování prostřednictvím datových stránek, zajištění a vedení
spisové a archivační činnosti úřadu, zodpovědnost za bezproblémový chod sekretariátu
Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
- výborná uživatelská znalost práce s PC
- odolnost vůči stresu, dobré organizační a komunikační dovednosti, dobré vyjadřovací
schopnosti v písemném i mluveném projevu, nekonfliktnost, samostatnost, spolehlivost
- znalosti, popř. praxe v oblasti státní správy výhodou
- řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka výhodou
Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 7. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup možný ihned, případně dle domluvy
- pracovní poměr na dobu určitou, a to po dobu dlouhodobé pracovní neschopnosti, nejdéle
však na dobu 1 roku.
Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenky
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis
s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději
do 13. ledna 2023 včetně na e-mailovou adresu nebo
písemně na adresu:
Úřad práce České republiky
Krajská pobočka v Příbrami, Kontaktní pracoviště Mladá Boleslav
Jaselská 292/IV
293 01 Mladá Boleslav
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení

Platové podmínky dle nařízení vlády 531/2021 Sb., platném znění

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Dobrovského 1278
Praha
17000
IČO: 72496991
aktualizováno před 11 měsíci