Stavbyvedoucí - hlavní stavbyvedoucí, Zlín

Stavebnictví, Management / Stavbyvedoucí - hlavní stavbyvedoucí

Společnost CROSS Zlín, a.s.

Místo pracoviště Hasičská 397, Zlín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Stavbyvedoucí - hlavní stavbyvedoucí (Hasičská 397, Zlín)

Požadavky: ŘP sk.B, vyhláška 50, §6 a vyšší nebo zkušenosti s dopravními stavbami.
Náplň práce: vedení stavebních a elektrotechnických prací na realizacích silničních technologií (parkovací a dálniční systémy nebo křižovatky). Jednání s dodavateli, subdodavateli, kontrolní dny, kontrola harmonogramu a kvality prací, práce v terénu v kanceláři, podmínkou šikovné ruce a bystrá hlava, zodpovědnost za malé ale i milionové zakázky: Uvítáme nadšení pro dopravní technologie.
Zaměstnanecké výhody: 13.plat, mobil, notebook, auto, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, placená výuka jazyků, pružná pracovní doba.
POZN: Zájemci se hlásí tel. nebo e-mailem.

Informace o společnosti CROSS Zlín, a.s.

CROSS Zlín, a.s.
Hasičská 397
Zlín
76302
IČO: 60715286
aktualizováno před více než rokem