Stavební dělník - dělníci v oblasti výstavby a údržby budov,

Stavebnictví / Stavební dělník - dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Společnost Stavební firma Ječmínek, spol. s r. o.

Místo pracoviště Stavební firma Ječmínek, spol. s r. o. Stavby Pe
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 27 200 - 31 850 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Stavební dělník - dělníci v oblasti výstavby a údržby budov (Stavební firma Ječmínek, spol. s r. o. Stavby Pe)

Požadujeme: praxe na podobné pozici výhodou, nikoli podmínkou
Náplň práce: stavební a pomocné práce + obsluha vysokozdvižného vozíku - není podmínkou mít při nástupu průkaz o proškolení, zajistíme nové proškolení nebo prodloužení stávajícího průkazu.
Nabízíme: ubytování hradí zaměstnavatel, diety.
Uvedná mzda od: 27 200,-Kč je po zkušební dobu, může být zvýšena na 31 850,-Kč.
Nástup možný ihned nebo po dohodě.
Kontakt telfonicky na čísle: 777 165 145, Milan Ječmínek - jednatel společnosti.

Benefity pracovní pozice

  • Ubytování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Stavební firma Ječmínek, spol. s r. o.

Stavební firma Ječmínek, spol. s r. o.

IČO: 25925768
aktualizováno před 4 měsíci