Stavební klempíři, pokrývači (hpp, dpp, dpč) - stavební klempíři, Raškovice

Stavebnictví / Stavební klempíři, pokrývači (hpp, dpp, dpč) - stavební klempíři

Společnost Střechaři, s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Raškovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 35 000 - 50 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Stavební klempíři, pokrývači (hpp, dpp, dpč) - stavební klempíři (Raškovice)

A16 z:5/12/2022 (HPP, DPP, DPČ) a:18/12/2023
Společnost poskytující profesionální služby v oblasti klempířských a pokrývačských prací přijme do týmu stavebního klempíře, pokrývače s praxí.
Náplň práce:
- práce ve výškách
- pracovní doba obvykle 7-15 hod.
Požadujeme:
- samostatnost
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
Výhodou:
- řidičský průkaz.
Nabízíme:
- k dispozici firemní dodávka a nářadí,
- pravidelná školení klempířských dovedností,
- nástup možný ihned nebo dle dohody,
- místo výkonu práce převážně Moravskoslezský kraj, nejčastěji okres Frýdek-Místek.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadavky

  • Pokrývači
  • Stavební klempíři

Informace o společnosti Střechaři, s.r.o.

Střechaři, s.r.o.

Raškovice

IČO: 11670193
www.strechari.net
aktualizováno před 4 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Stavební klempíři, pokrývači (hpp, dpp, dpč) - stavební klempíři

Raškovice