Strážný/strážná, kontakt: telefonicky, e-mailem - pracovníci ostrahy, strážní, Žebrák

Obrana a ochrana / Strážný/strážná, kontakt: telefonicky, e-mailem - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost APEurope s.r.o.

Místo pracoviště Za Dálnicí 508, Žebrák
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Strážný/strážná, kontakt: telefonicky, e-mailem - pracovníci ostrahy, strážní (Za Dálnicí 508, Žebrák)

Nabízíme finanční motivaci:+odměny,+po zapracování navýšení mzdy.
Náplň práce: ostraha průmyslového objektu.
Požadujeme: trestní bezúhonnost, příjemné vystupování. Zkušenosti v oboru a osvědčení o profesní kvalifikaci výhodou. Zaměstnanecké výhody: odměny za záchyty, příspěvek na ubytování.Nástup ihned, nebo po dohodě. Kontakt: telefoniky, e-mailem.

Informace o společnosti APEurope s.r.o.

APEurope s.r.o.
Za Dálnicí 508
Žebrák

IČO: 29056179
aktualizováno před asi 2 roky