Strojní zámečník - řezárna, příprava materiálu - zámečníci strojů, Polička

Výroba a provoz / Strojní zámečník - řezárna, příprava materiálu - zámečníci strojů

Společnost Poličské strojírny a.s.

Místo pracoviště Bořiny 1145, Polička
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojní zámečník - řezárna, příprava materiálu - zámečníci strojů (Bořiny 1145, Polička)

NÁPLŇ PRÁCE: příprava a řezání materiálu, fyzicky náročná práce vhodná spíše pro muže
POŽADAVKY: praxe v oboru strojní zámečník nebo obráběč kovů, znalost čtení výkresové dokumentace, zručnost, spolehlivost, řidič VZV, základní svářecí kurz CO2,
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené za rok, závodní stravování (vlastní kuchyň), příspěvek na penzijní připojištění po roce zaměstnání, výhodný telefonní tarif i pro rodinné příslušníky po uplynutí zkušební doby, 2 dny Sick days v roce, pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení a uzavření na dobu neurčitou
KONTAKT: telefonicky (po-pá 6-14h), e-mailem - v případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail adresu: Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Informace o společnosti Poličské strojírny a.s.

Poličské strojírny a.s.
Bořiny 1145
Polička
57201
IČO: 46504851
aktualizováno před asi 2 roky