Strojvedoucí - strojvedoucí lokomotiv, vlaků, Nymburk

Doprava / Strojvedoucí - strojvedoucí lokomotiv, vlaků

Společnost NYMWAG CS a.s.

Místo pracoviště Boleslavská třída 418, Nymburk
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 40 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojvedoucí - strojvedoucí lokomotiv, vlaků (Boleslavská třída 418, Nymburk)

Společnost Nymwag CS a.s. zabývající se výrobou železničních a cisternových vozů hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pracovní pozici Strojvedoucí.

Co vás čeká:
- Řízení, obsluha a údržba motorové lokomotivy na vlečce
- Vedení dokumentace lokomotivy (opravy, motohodiny, poruchy, tankování apod.)
- Pravidelné školení
- Posun je prováděn na vlečce s ručně ovládanými výkolejkami a výhybkami

Požadujeme:
- Průkaz způsobilosti k řízení a obsluze hnacích drážních vozidel trakce M (motorová), kategorie železniční dráhy - vlečka
- Vzdělání USO nejlépe elektro nebo strojní
- Praxe v řízení a údržbě v HDV
- Zdravotní způsobilost dle vyhlášky č. 101/1995 Sb. MD

Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, Multisport karta, vzdělávací kurzy a školení, občerstvení na pracovišti;

Kontaktujte nás osobně, e.mailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti NYMWAG CS a.s.

NYMWAG CS a.s.
Boleslavská třída 418
Nymburk
28802
IČO: 8602506
aktualizováno před více než 2 roky