Supervizor poprodejního servisu - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace, Nymburk

Administrativa / Supervizor poprodejního servisu - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Společnost Changhong Europe Electric s.r.o.

Místo pracoviště 0, Nymburk
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Supervizor poprodejního servisu - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace ( 0, Nymburk)

Náplň práce:
* řešení reklamací, zodpovědnost za jejich včasné zpracování (záruční a pozáruční servis)
* reporting, analýzy vad a inicializace nápravných opatření, evidence a zajištění náhradních dílů,koordinace týmu opravářů, řízení obchodních partnerů
* nastavení a řízení veškerých procesů chodu oddělení poprodejního servisu jak v ČR, tak i v zahraničních pobočkách, revize stávajících smluvních vztahů a nastavení kritérií spolupráce se stávajícími i budoucími subdodavateli servisu, vedení týmu, reporty a analýzy, návrhy řešení
* Úzká spolupráce s mateřskou firmou v Číně (znalost čínštiny podmínkou);

Požadujeme: prokazatelná praxe min. 2 roky na obdobné pozici, zkušenost z TV byznysu výhodou, plynulá komunikace v AJ a Čínština, zkušenost s vedením týmu, schopnost strategického myšlení a práce podtlakem , uživatelská znalost práce na PC , komunikační dovednosti, flexibilita;

Nabízíme: Benefit Plus, dotované obědy;

Informace o společnosti Changhong Europe Electric s.r.o.

Changhong Europe Electric s.r.o.
0
Nymburk

IČO: 27407292
aktualizováno před téměř 3 roky