Svářeč mag/co2 v jednosměnném provozu - svářeči, České Budějovice

Výroba a provoz / Svářeč mag/co2 v jednosměnném provozu - svářeči

Společnost JOSA s.r.o.

Místo pracoviště Karla Uhlíře 1917, České Budějovice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 27 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Svářeč mag/co2 v jednosměnném provozu - svářeči (Karla Uhlíře 1917, České Budějovice)

Rozvíjející se strojírenská firma JOSA s.r.o., součást holdingu JPS GROUP, hledá svářeče MAG 135 / CO2 pro různé úrovně výroby. Nabízíme Vám stabilní práci na jednu směnu v Českých Budějovicích, příjemné pracovní prostředí, smlouvu na dobu neurčitou a konkurenční mzdové ohodnocení.
Náplň práce:
- svařování MAG 135 / CO2
- částečně příprava na sváry a jejich případné začištění
- spolupráce při realizaci sériových zakázek a nových projektů
Požadujeme:
- svářecí průkaz (jsme schopni zařídit)
- vzdělání a praxi v oboru (je výhodou, nikoliv podmínkou)
- spolehlivost a manuální zručnost
Nabízíme:
- jednosměnný provoz (6:30 - 15:00)
- podnikové stravování v místě
- konkurenční mzdové podmínky
PODROBNÝ POPIS NA WEBU ZAMĚSTNAVATELE

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti JOSA s.r.o.

JOSA s.r.o.
Karla Uhlíře 1917
České Budějovice
37006
IČO: 48201634
aktualizováno před asi 2 roky