Svářeči s en 135 (mag) - svářeči, Sviadnov

Výroba a provoz / Svářeči s en 135 (mag) - svářeči

Společnost Strojírny Sviadnov s.r.o.

Místo pracoviště K čističce 638, Sviadnov
Minimální vzdělání Bez vzdělání
Výše ohodnocení 30 240 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Svářeči s en 135 (mag) - svářeči (K čističce 638, Sviadnov)

A16 z:13/4/2022 a:18/12/2023
Náplň práce:
- Svařování tavící se elektrodou EN 135 (MAG) různých typů plechů pro výrobu nákladních vagónů a dalších polotovarů pro zakázkovou výrobu.
Nabízíme:
- Dobré platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a výsledkům Vaší práce. Mzda včetně příplatků, prémií a přesčasů. Hodinová mzda od 180 Kč/hod dle zkušeností.
- Stabilní a dlouhodobé zaměstnání.
- Pracovní smlouvu na 1 rok, s možností prodloužení.
- Příspěvek na stravování.
- Neformální přátelské prostředí.
Očekáváme:
- Znalost čtení výkresové dokumentace.
- Provedení svarového spoje požadované jakosti dle svého oprávnění pro metodu 135.
Výhodou:
- Vazačský a jeřábnický průkaz.
Kontakt telefonicky, emailem.

Informace o společnosti Strojírny Sviadnov s.r.o.

Strojírny Sviadnov s.r.o.
K čističce 638
Sviadnov
73925
IČO: 25860330
aktualizováno před 4 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Svářeči s en 135 (mag) - svářeči

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
K čističce 638 638
Sviadnov