Svářeči, Fryšták

Výroba a provoz / Svářeči

Společnost JADRNÍČEK, spol. s r.o.

Místo pracoviště Holešovská 399, Fryšták
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 18 500 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Svářeči (Holešovská 399, Fryšták)

Náplň práce:
- svařování a montáž plynových zařízení a strojních celků
- montážní, zámečnické a svářecí práce na zakázkách po celé ČR

Požadavky:
- vyučení, ukončenou SOU
- manuální zručnost, technické myšlení - PRAXE v oboru zámečnictví
- svářečské oprávnění (autogen, elektroda, TIG) výhodou - možnost dodělat zkoušky v rámci firmy
- ŘP sk. B výhodou
- odpovědnost, pečlivost, samostatnost a spolehlivost
- pozitivní myšlení a přístup k zákazníkům, flexibilita

Zaměstnanecké výhody:
- zázemí stabilní společnosti
- dlouhodobá pracovní perspektiva
- dobré platové podmínky v závislosti na samostatnosti, výkonnosti a délky praxe (základní měsíční mzda+osobní hodnocení dle kvality a množství odvedené práce)
- možnost dalšího vzdělávání, profesní školení
- firemní benefity

Informace o společnosti JADRNÍČEK, spol. s r.o.

JADRNÍČEK, spol. s r.o.
Holešovská 399
Fryšták
76316
IČO: 28507819
aktualizováno před více než 2 roky