System tester - technici elektronici ve výzkumu a vývoji, Liberec

Věda a výzkum, Výroba a provoz / System tester - technici elektronici ve výzkumu a vývoji

Společnost B E K O Engineering, spol. s r.o.

Místo pracoviště 1. máje 871, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: System tester - technici elektronici ve výzkumu a vývoji (1. máje 871, Liberec)

Náplň práce:
- podílení se na projektech ve vývoji v automobilovém průmyslu
- testování a provádění testovacích jízd
- analýza chyb a návrh nápravných opatření
- vytváření testovacích reportů
- komunikace s dodavateli i zákazníky
Požadavky:
- středoškolské vzdělání technického/elektro/automobilového směru, maturita
- výhodou vyhláška 50/1978 Sb. §5
- znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni (čtení technické dokumentace)
- řidičák B, aktivní řidič podmínkou
- zájem o automobilový průmysl a moderní technologie
- ochota rychle se učit novým věcem, ochota cestovat a odolnost vůči stresu/tlaku
Nabízíme Vám:
- možnost služebních cest do zahraničí
- individuální finanční ohodnocení
- odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
- příjemné pracovní prostředí
- firemní bonusy (flexibilní pracovní doba, stravenky, flexipass, jazykové kurzy, teambuildingy …)
Zaměstnanecké výhody:
- možnost cestování do zahraničí
- individuální finanční benefity
- speciální kurzy a školení pro osobností i pracovní růst zaměstnance
- flexibilní pracovní doba
- stravenky
- flexipass
- jazykové kurzy -Angličtina, Němčina
- teambuildingy
Hlásit se e-mailem

Informace o společnosti B E K O Engineering, spol. s r.o.

B E K O Engineering, spol. s r.o.
1. máje 871
Liberec
46007
IČO: 14866358
aktualizováno před asi 2 roky