Teamleader call centra most - vedoucí pracovních týmů v prodejnách, Most

Obchod a cestovní ruch, Management / Teamleader call centra most - vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Společnost AVA Call spol s r.o.

Místo pracoviště Bankovní 1300, Most
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 45 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Teamleader call centra most - vedoucí pracovních týmů v prodejnách (Bankovní 1300, Most)

TEAMLEADER CALL CENTRA MOST
Dosud pracujete a hledáte změnu? Neváhejte se ozvat, pozveme Vás na pohovor a prohlídku pracovního místa. Uvidíte, že pracovat se dá v pohodovém týmu, na ranní směny s velkým mzdovým ohodnocením.
Místo výkonu práce: Most, U Města Chersonu 1595/24
Náplň práce: Řízení call centra • Dohled nad hovory a zpracováním objednávek • Strategické řízení rozvoje call centra • Řízení týmu operátorů
• Komunikace s operátory a zákazníky
• Zpracovávání výsledků a reportů
Požadujeme: • Minimálně SŠ vzdělání
• Zkušenosti na podobné pozici výhodou (nikoliv podmínkou) • Znalost MS Office
• Spolehlivost, ambicióznost, nasazení a nadšení pro práci, pracovitost, komunikativnost, loajalita.
• Schopnost pracovat pod tlakem • Zkušenosti s vedením týmu • Schopnost týmové i samostatné práce • Manažerské předpoklady pro výkon vedoucí funkce • Organizační a řídící schopnosti, rozhodnost, odpovědnost, flexibilita, kreativnost.
• ŘP sk. B
- HPP (po domluvě lze sjednat DPP, DPČ)
Nabízíme:
Nadstandardní neomezené výdělky, spousty zajímavých bonusů, např. mimořádná sleva na dovolenou.
HLÁSIT SE: Pavel Kozák, email: - vždy zaslat životopis,tel. 777222525, osobně pouze po telefonické domluvě
K OSOBNÍMU JEDNÁNÍ ŽIVOTOPIS S SEBOU!

Informace o společnosti AVA Call spol s r.o.

AVA Call spol s r.o.
Bankovní 1300
Most

IČO: 28356268
aktualizováno před 7 dny

Odpověď na pracovní pozici Teamleader call centra most - vedoucí pracovních týmů v prodejnách