Technici údržby - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení, Cheb

Výroba a provoz / Technici údržby - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Společnost JSP International, s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslový park 158, Cheb
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technici údržby - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení (Průmyslový park 158, Cheb)

Místo výkonu práce: Průmyslový park 158/11, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: ranní směna 7:00-15:15 h, odpolední směna 12:00-20:15 h.

Náplň práce:
- udržování funkčnosti technického vybavení budovy
- provádění denní údržby a kontrolu výrobních zařízení a podpůrných technologií (ČOV, kotelna, EPS atd.)
- analyzování a řešení technických problémů
- zapojení se do optimalizace výrobního procesu
- rozumět technické dokumentaci budovy
- vedení předepsané provozní dokumentace
- dohlížení na práci externích firem.

Požadujeme: týmový duch, pozitivní přístup, SOU nebo SŠ s elektro nebo strojním zaměřením, znalost práce na PC, zručnost, přesnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, iniciativa, vyhláška 50 (§ 6) nutností, dojezdová vzdálenost do Chebu max. 30 min (z důvodu pohotovosti), řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: 6 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, sick days, zdravotní fond a sportovní fond, závodní stravování, nápoje zdarma, odborná školení, příjemné a čisté pracovní prostředí. Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem.

Informace o společnosti JSP International, s.r.o.

JSP International, s.r.o.
Průmyslový park 158
Cheb
35002
IČO: 26380102
aktualizováno před více než 2 roky