Technik počítačů a počítačových periferních zařízení - technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři, Praha

Informační technologie / Technik počítačů a počítačových periferních zařízení - technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři

Společnost MAT FILM s.r.o.

Místo pracoviště Karlovo náměstí 285, Praha
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 21 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik počítačů a počítačových periferních zařízení - technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři (Karlovo náměstí 285, Praha)

MÍSTO VÝKONU A POHOVOR : Karlovo náměstí č.p. 285/19, Nové Město, 120 00 Praha 2
KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM - Eva Johnová, tel.: 224 915 765, e-mail:

Pozice: Technik počítačů a počítačových periferních zařízení

Obor: Informační technologie

Hlavní pracovní náplň:

" technická správa a provoz klientských systémů Windows 10, macOS a CentOS
" správa a řízení firemní technologické infrastruktury, provádění konfiguračních změn síťových jednotek a síťových aplikací, odstraňování problémů s hardwarem a softwarem v produkčním prostředí
" security management, provádět plánované a nouzové aktualizace softwaru a vybavení, navrhovat, konfigurovat a instalovat nové systémy, včetně hardwaru, softwaru, serverů, úložiště a dalších síťových zařízení
" podpora a odstraňování problémů s editačními prostředími: Avid Media Composer a DaVinci Resolve
" podpora a odstraňování problémů s barevnými prostředími: Baselight a DaVinci Resolve
" monitoring služeb a systémů
" technická podpora kolegů

Požadavky:

" základní znalost operačních systémů Windows, macOS a Linux(CentOS)
" znalost konfigurace a správy programů Avid Media Composer, DaVinci Resolve a Baselight
" znalost oprav a výměny hardwaru na serverech a stolních počítačích
" čeština na středně pokročilé úrovni
" ruština na středně pokročilé úrovni
" polština na středně pokročilé úrovni
" smysl pro týmovou práci

Nabízíme:

" zaškolení
" možnost osobního růstu a rozvoje
" zajímavou, zodpovědnou a smysluplnou práci
" získání odborné praxe
" pracovní doba: Po - Pá

Informace o společnosti MAT FILM s.r.o.

MAT FILM s.r.o.
Karlovo náměstí 285
Praha

IČO: 27127630
aktualizováno před asi 2 roky