Technik/technička měření 3d - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu, Kralice na Hané

Výroba a provoz / Technik/technička měření 3d - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Společnost LINAPLAST s.r.o.

Místo pracoviště Sportovní 313, Kralice na Hané
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 36 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik/technička měření 3d - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (Sportovní 313, Kralice na Hané)

Kontaktní osoba Hana Škrabalová, tel. 583 037 124. Životopisy zasílejte na e-mail:
Požadujeme
-SŠ vzdělání technického směru (vhodné i pro absolventy)
-orientaci v technických výkresech
-znalost problematiky měření plastových dílů
-znalost statických metod (MSA, SPC aj)
- znalost CMM Wenzel, Skener Atos - výhodou
- znalost práce s CAD
-dobrou znalost práce na PC (MS Office Word, Excel)
- logické myšlení, prostorová představivost, matematické myšlení
- pečlivost, zodpovědnost, preciznost, flexibilita
Náplň práce
-obsluha měřících zařízení (programování, měření, vedení agendy, údržba)
-koordinace požadavků na měření
-spolupráce při vzorkování
-vypracování měřících protokolů
Nabízíme: práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, 25 dní dovolené, plně hrazené stravenky až 2300,-/měsíčně, příspěvek na dopravu až 1600,-/měsíčně, pololetní odměny, prémie, nápoje na pracovišti zdarma, firemní akce, výhodný mobilní tarif pro zaměstnance, flexi passy), odměna za odpracovanou dobu 2 000 Kč/kvartál, firemní parkoviště, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Informace o společnosti LINAPLAST s.r.o.

LINAPLAST s.r.o.
Sportovní 313
Kralice na Hané
79812
IČO: 25348965
aktualizováno před asi 2 roky