Terénní pracovník-streetwork na chrudimsku - ostatní specialisté v sociální oblasti, Chrudim

Zdravotnictví / Terénní pracovník-streetwork na chrudimsku - ostatní specialisté v sociální oblasti

Společnost Šance pro Tebe, z.s.

Místo pracoviště Štěpánkova 92, Chrudim
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 22 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Terénní pracovník-streetwork na chrudimsku - ostatní specialisté v sociální oblasti (Štěpánkova 92, Chrudim)

Místo výkonu práce: Chrudimsko
NÁPLŇ PRÁCE: kontaktní práce s dětmi a dospívajícími ohroženými sociálně negativními jevy (poskytování činností dle zákona č. 108/2006 Sb.), spolupráce s návaznými službami institucemi, spolupráce s ostatními službami organizace, vedení dokumentace, účast na rozvojové supervizi
POŽADAVKY: ukončené studium VŠ či VOŠ humanitního zaměření - splňuje požadavky na odborné vzdělání dle zákona 108/2006 o sociálních službách - sociální pracovník, znalost standardů kvality sociálních služeb, trestní bezúhonnost, dobrý psychický a fyzický stav, dobrá znalost práce na PC
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.
Nabízíme: zázemí organizace dobře profilované v oboru, zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti, flexibilní pracovní dobu, know-how profesionální sociální služby, ohodnocení odpovídající oborovému a regionálnímu standardu, profesní podporu (supervizi, metodiku, intervizi), možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
Uchazeč zašle elektronicky: strukturovaný životopis, motivační dopis, prohlášení o bezúhonnosti, souhlas s poskytnutím a zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení
Kontaktní osoba: Sophia Dvořáková, tel.:734 154 528, e-mail:
Přihlášky zasílejte na mail:
Předmět zprávy: Výběrové řízení - Terénní pracovník-Streetwork na Chrudimsku
Termín uzávěrky 1. kola: průběžně do konce platnosti inzerátu
Výběrové řízení je dvoukolové. Vybraní uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria, budou pozváni k osobnímu pohovoru.
K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty.
Vyhrazujeme si právo nabídnout vybraným uchazečům dobrovolnou "ochutnávkovou" stáž.
Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese www.sance.chrudim.cz

Informace o společnosti Šance pro Tebe, z.s.

Šance pro Tebe, z.s.
Štěpánkova 92
Chrudim
53701
IČO: 68246277
aktualizováno před více než 2 roky