Traktorista - hospodář - řidiči a obsluha zemědělských strojů, Rožnov pod Radhoštěm

Doprava, Zemědělství a lesnictví / Traktorista - hospodář - řidiči a obsluha zemědělských strojů

Společnost ZERLINA s.r.o.

Místo pracoviště Hážovice 2070, Rožnov pod Radhoštěm
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Traktorista - hospodář - řidiči a obsluha zemědělských strojů (Hážovice 2070, Rožnov pod Radhoštěm)

POŽADUJEME: nadšení pro zemědělskou prvovýrobu a zpracování, zkušenosti s údržbou a opravami zemědělských strojů pro sklizeň píce (sekačka, obracák, skulovač, lis, čelní nakladač, vlek, mulčovač), ŘP sk. T, svářecí průkaz výhodou, chovatelské zkušenosti výhodou, smysl pro pořádek, iniciativa a chuť do práce.
NÁPLŇ PRÁCE: Práce v prostředí rodinné farmy zaměřené na chov malých přežvýkavců a zpracování vlastní produkce: Péče o 50 ha (louky, pole) - Údržba zemědělské techiky. Polní práce s traktorem, Údržba nemovitostí farmy, pastevních areálů, hrazení pro zvířata, podpůrné práce se zvířaty.
NABÍZÍME: přátelský kolektiv, různorodost prací, relativní nezávislost, smysluplná činnost.

Informace o společnosti ZERLINA s.r.o.

ZERLINA s.r.o.
Hážovice 2070
Rožnov pod Radhoštěm
75661
IČO: 27637883
aktualizováno před téměř 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Vsetín v oboru Doprava, Zemědělství a lesnictví

Všechny pracovní inzeráty v okrese Vsetín v oboru Doprava, Zemědělství a lesnictví