Jeřábník/ce, vazač/ka, dělník/ce překladišť - obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení, Veselí nad Lužnicí

Doprava, Výroba a provoz / Jeřábník/ce, vazač/ka, dělník/ce překladišť - obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení

Společnost MABA Prefa spol. s r.o.

Místo pracoviště Čtvrť J. Hybeše 549, Veselí nad Lužnicí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Jeřábník/ce, vazač/ka, dělník/ce překladišť - obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení (Čtvrť J. Hybeše 549, Veselí nad Lužnicí)

Vhodné pro OZP.
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK:
- dělník/ce překladišť - 5.000 Kč,
- jeřábník/ce , vazač/ka - 7.000 Kč,
- řidič/ka VZV - 5.000 Kč.

Náplň práce: převoz hotových výrobků z hal na venkovní plochy, nakládka výrobků, obsluha venkovních jeřábů, manipulace, vazačské práce.

Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, ochotu svědomitě plnit svěřené úkoly.

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, příspěvek na životní pojištění, závodní stravování a další zaměstnanecké benefity.

Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně - 7:00 - 13:30 hod.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti MABA Prefa spol. s r.o.

MABA Prefa spol. s r.o.
Čtvrť J. Hybeše 549
Veselí nad Lužnicí
39181
IČO: 62525271
aktualizováno před 8 měsíci