Traťový dělník - obsluha strojů a zařízení pro práce na železniční trati, Česká Třebová

Doprava, Stavebnictví, Výroba a provoz / Traťový dělník - obsluha strojů a zařízení pro práce na železniční trati

Společnost Pirell s.r.o.

Místo pracoviště Husova 690, Česká Třebová
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 29 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Traťový dělník - obsluha strojů a zařízení pro práce na železniční trati (Husova 690, Česká Třebová)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: práce po celé ČR
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY
NÁPLŇ PRÁCE:
- práce na železničním spodku a svršku
POŽADUJEME:
- časovou flexibilitu
- řidičské oprávnění skupiny B vítáno
NABÍZÍME:
- náborový příspěvek 25 000 Kč
KONTAKT: telefonicky (po - pá, 7 - 15 hodin), e-mailem nebo osobně (po - pá, 7 - 15 hodin, Husova 690, Česká Třebová)

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Pirell s.r.o.

Pirell s.r.o.
Husova 690
Česká Třebová
56002
IČO: 5938406
aktualizováno před více než 3 roky

Další pracovní nabídky v okrese Ústí nad Orlicí v oboru Doprava, Stavebnictví, Výroba a provoz