Účetní - fakturace - fakturanti, Pardubice

Finance, Administrativa / Účetní - fakturace - fakturanti

Společnost Synthesia, a.s.

Místo pracoviště Semtín 103, Pardubice
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Účetní - fakturace - fakturanti (Semtín 103, Pardubice)

Pracovní náplň
- Fakturace služeb a materiálů
- Účtování dodavatelských faktur
- Vedení účetnictví vnitropodnikových útvarů
- Spolupráce při vývoji, testování a nastavení v modulu SD SAP
Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- Znalost účetních předpisů
- Znalost SAP výhodou
- Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
Nabízíme:
- jistota stabilního zaměstnání v prosperující firmě se 100letou tradicí
- české zázemí bez agenturních zaměstnanců
- odměna za doporučení nového zaměstnance 10.000Kč
- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
- zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
- možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)
První kontakt e-mailem, telefonicky (v pracovní dny, 06:00 - 15:00) nebo osobně (každou středu v 08:00 - hlavní vrátnice Semtín).

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Synthesia, a.s.

Synthesia, a.s.
Semtín 103
Pardubice
53002
IČO: 60108916
aktualizováno před asi rokem