Účetní majetku s německým jazykem - účetní materiáloví, Třebíč

/ Účetní majetku s německým jazykem - účetní materiáloví

Společnost Benteler ČR s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva
Místo pracoviště Budischowského 1072, Třebíč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Účetní majetku s německým jazykem - účetní materiáloví (Budischowského 1072, Třebíč)

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE
Vytváření položek FA, vyřizování požadavků v systému SAP a vytváření nových majetkových položek
Kontrola a zaúčtování FA likvidací a FA aktivací
Mesíční FA uzávěrky pro přidělené oblasti
Archivace všech potřebných dokumentů
Vytváření a aktivace aktiv s nízkou hodnotou
Úzká spolupráce s dalšími zúčastněnými stranami, např: auditory, oddělení nákupu a kontroly

POŽADUJEME
Vysokoškolské vzdělání v oboru financí nebo jiný relevantní obor se zaměřením na účetnictví
Dva roky zkušeností na stejné či obdobné pozici
Znalost MS Office
Znalost SAP (FI /CO) výhodou
Znalost němčiny na výborné úrovni (psaná i mluvená)
Angličtina výhodou

NABÍZÍME
Atraktivní plat
Příspěvek na stravenky
Podmínky pro sladění práce a osobního života – flexibilní pracovní doba, částečný home office, desk sharing
Odborné vzdělávání a jazykové kurzy
Odměnu při dosažení dobrého hospodářského výsledku v daném roce (13. plat nebo roční bonus)
Příjemnou pracovní atmosféru a lidský přístup ze strany vedení
Možnost kariérního postupu

PŘIPOJTE SE K NAŠÍ RODINNÉ FIRMĚ A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NOVÉHO CENTRA SDÍLENÝCH SLUŽEB V TŘEBÍČI!
Datum nástupu: Dohodou

Informace o společnosti Benteler ČR s.r.o.

Benteler ČR s.r.o.
Budischowského 1072
Třebíč
674 01
IČO: 63145936
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Účetní majetku s německým jazykem - účetní materiáloví