Účetní - odborní účetní finanční a investiční, Znojmo

Finance, Administrativa / Účetní - odborní účetní finanční a investiční

Společnost Nevoga s.r.o.

Místo pracoviště Evropská 505, Znojmo
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 28 000 - 32 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Němčina"}

Detail pracovní nabídky na pozici: Účetní - odborní účetní finanční a investiční (Evropská 505, Znojmo)

Náplň práce:
Zpracování účetní agendy, platební styk, správa kmenových dat a účtů, účtování investic a kalkulace nákladů, zpracování výsledkových výkazů a statistik, spolupráce při zpracování měsíčních a čtvrtletních uzávěrek.
Požadavky:
Ukončené vzdělání ekonomického směru, dobrá znalost německého jazyka, znalost MS Office, zkušenosti se systémem ERP (Mesonic) výhodou, přesnost a samostatnost, systematičnost a analytické myšlení.
Životopisy zasílat v němčině a ve formátu pdf.
Zaměstnanecké výhody:
Práce v topmoderní rodinné firmě, ergonomicky řešená pracovní místa, atraktivní finanční ohodnocení, možnost dalšího doplňujícího vzdělávání.
Dotované stravování, 13. plat, věrnostní prémie, prémie za získání nového pracovníka, zvýhodnění mobilní volání, NevoGym přímo ve firmě, permanentky na hokej ve Znojmě.
Informace:
- osobně PO-ČT 7-16 hod.; PÁ 7:00-13:30
- mailem
- telefonicky PO-ČT 7-16 hod.; PÁ 7:00-13:30

Informace o společnosti Nevoga s.r.o.

Nevoga s.r.o.
Evropská 505
Znojmo
67181
IČO: 207730
aktualizováno před asi rokem