Účetní všeobecní - odborní účetní všeobecní, Trhový Štěpánov

Finance, Administrativa / Účetní všeobecní - odborní účetní všeobecní

Společnost RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

Místo pracoviště Nádražní 401, Trhový Štěpánov
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Účetní všeobecní - odborní účetní všeobecní (Nádražní 401, Trhový Štěpánov)

Náplň práce:
pořizování, zúčtování a archivace přijatých faktur, pokladních dokladů a dokladů DPH; zúčtování a archivace leasingů; zúčtování a archivace nájmů
Požadujeme:
minimálně středoškolské vzdělání (ekonomického směru výhodou), vhodné i pro absolventy; praxe v oboru výhodou; zodpovědnost, ochotu učit se
Nabízíme:
zaměstnání u firmy s více jak 30ti-letou tradicí na trhu; možnost i zkráceného úvazku; prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou; zajistíme důkladné zaškolení; práce v přátelském kolektivu; odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity; kurzy anglického jazyka, wellness poukázky, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zvýhodněné firemní půjčky
První kontakt: telefonicky (Po - Pá 8.00 - 14:00), e-mailem (strukturované životopisy zasílejte na:

Informace o společnosti RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Nádražní 401
Trhový Štěpánov
25763
IČO: 18622437
aktualizováno před více než 2 roky