Účetní výroby - účetní všeobecní, Plzeň

Finance, Administrativa / Účetní výroby - účetní všeobecní

Společnost SEG s.r.o.

Místo pracoviště Skladová 1843, Plzeň
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Účetní výroby - účetní všeobecní (Skladová 1843, Plzeň)

Účetní výroby – Plzeň
Baví Vás práce s čísly a máte smysl pro detail? Nechybí Vám zkušenosti s komplexním účetnictvím a SW Helios máte v malíčku? Pak je tato pozice právě pro Vás!
Firma: SEG s.r.o. (zaměstnavatel)
Místo pracoviště: Skladová 4, Plzeň – Slovany
Pracovní poměr: práce na plný úvazek 6,5 hod
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou na 3 roky a více)
Vzdělání: středoškolské ekonomického směru
Benefity: bonusy/prémie, flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, týdenní rekondiční pobyt, příspěvek na stravování, mobilní telefon, vzdělávací kurzy, školení
Zařazení: účetnictví, finance a ekonomika
Náplň práce:
. Účtování přijatých faktur, vydaných faktur, interních dokladů, vnitrofakturace
. Spolupráce při měsíčních a ročních uzávěrkách
. Administrativní práce dle potřeby
Požadujeme:
. Vzdělání min. SŠ s maturitou
. Praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky
. Znalost účetního systému SW Helios výhodou
. Znalost práce v MS Office (Excel a Word)
. Znalost účetní a daňové legislativy, včetně zákona o DPH a DPPO výhodou
. Řidičský průkaz
. Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
. Samostatnost, loajalitu a pozitivní přístup k práci, schopnost týmové práce
Nabízíme:
. Pracovní smlouvu na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou na 3 roky a více)
. 5 týdnů dovolené
. Příspěvek na stravování
. Mobilní telefon
. Flexibilní pracovní dobu
. Týdenní rekondiční pobyt
. Nástup možný 1.2.2022
. Prostředí zavedené střední firmy
O společnosti SEG s.r.o.
Společnost je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce rozvodných energetických zařízení na území České republiky. Je součástí průmyslového seskupení společnosti EP Industries, a.s., která patří mezi významné podnikatelské seskupení působící v segmentu energetického strojírenství. Největším zákazníkem společnosti je Skupina ČEZ.

Informace o společnosti SEG s.r.o.

SEG s.r.o.
Skladová 1843
Plzeň
32600
IČO: 46883657
aktualizováno před více než 2 roky