Učitel/ka mš - učitelé v oblasti předškolní výchovy, Morkovice-Slížany

Výchova a vzdělávání / Učitel/ka mš - učitelé v oblasti předškolní výchovy

Společnost Mateřská škola Morkovice, příspěvková organizace, okres Kroměříž

Místo pracoviště 17. listopadu 720, Morkovice-Slížany
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 31 290 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Učitel/ka mš - učitelé v oblasti předškolní výchovy (17. listopadu 720, Morkovice-Slížany)

Pracoviště Morkovice
- Náplň práce: výchova a vzdělávání dětí předškolního věku
- Požadujeme: SŠ vzdělání s odbornou kvalifikaci podle zákona 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, § 6., bezúhonnost, ochota pracovat v kolektivu, vzdělávat se, být empatický, flexibilnost a odolnost vůči stresu
- práce je na plný úvazek a na dobu určitou (zástup za MD) s možností prodloužení
- Benefity: Fokus Pass - poukázky, plat dle pedagogické praxe
- V případě splnění odborné kvalifikace na tuto pozici zašlete prosím své písemné nabídky se strukturovaným životopisem na e-mail:

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Mateřská škola Morkovice, příspěvková organizace, okres Kroměříž

Mateřská škola Morkovice, příspěvková organizace, okres Kroměříž
17. listopadu 720
Morkovice-Slížany
76833
IČO: 75022184
aktualizováno před asi rokem