Údržbáři - provozní zámečníci, údržbáři, Lukov

Výroba a provoz / Údržbáři - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost Domov pro seniory Lukov, příspěvková organizace

Místo pracoviště Hradská 82, Lukov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 370 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbáři - provozní zámečníci, údržbáři (Hradská 82, Lukov)

Požadavky: dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, výhodou vyhláška 50, svářečský průkaz
Náplň práce:
různé druhy oprav, běžná údržba, vytápění a ochrana objektu domova
Po roce možné prodloužení smlouvy, po zkušební době osobní příplatek

Zaměstnanecké výhody:
Hlavní pracovní poměr,
příspěvek na stravování,
5 týdnů dovolené.

V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky 7:00-15:00.

Informace o společnosti Domov pro seniory Lukov, příspěvková organizace

Domov pro seniory Lukov, příspěvková organizace
Hradská 82
Lukov
76317
IČO: 70850941
aktualizováno před téměř 2 roky