Úklidoví pracovníci - vyhrazeno pro ozp - ostatní uklízeči a pomocníci, Vsetín

Služby / Úklidoví pracovníci - vyhrazeno pro ozp - ostatní uklízeči a pomocníci

Společnost OPTIMIA facility s.r.o.

Místo pracoviště 4. května 252, Vsetín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 8 650 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Úklidoví pracovníci - vyhrazeno pro ozp - ostatní uklízeči a pomocníci (4. května 252, Vsetín)

ÚKLIDOVÍ PRACOVNÍCI - VYHRAZENO PRO OZP
POŽADUJEME: čistý výpis z trestního rejstříku
NÁPLŇ PRÁCE: pravidelný úklid: kanceláří, chodeb, společných prostor, kuchyňky, šatny, sociálních zařízení, pracovní doba: PO-PÁ ranní směny
NABÍZÍME: 25 dnů dovolené
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v době od 8:00 - 15:00 ho paní Šimůnková Bohdana, tel.: 736 646 532, popř. email:
Ov.e: 19.9

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc

Informace o společnosti OPTIMIA facility s.r.o.

OPTIMIA facility s.r.o.
4. května 252
Vsetín
75501
IČO: 7377606
aktualizováno před 6 měsíci