Uklízeč/ka - uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů, Polička

Výroba a provoz, Služby / Uklízeč/ka - uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů

Společnost Posin, s.r.o.

Místo pracoviště Bořiny 860, Polička
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 500 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Uklízeč/ka - uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů (Bořiny 860, Polička)

NÁPLŇ PRÁCE: úklid průmyslových hal včetně kanceláří, sociálních zařízení a šaten. Po dohodě možnost zkráceného pracovního úvazku 30-40 hod/týdně.
POŽADAVKY: chráněné pracoviště - pouze osoby s OZZ nebo ČID podmínkou, spolehlivost, pečlivost a samostatnost
NABÍZÍME: pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2021 s možností prodloužení na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, penzijní připojištění po roce zaměstnání
KONTAKT: tel. v pracovní dny od 6-14 hod, v případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail adresu: nebo předem telefonicky dohodněte osobní návštěvu,

Informace o společnosti Posin, s.r.o.

Posin, s.r.o.
Bořiny 860
Polička
57201
IČO: 28783930
aktualizováno před více než 2 roky