Vedoucí farmy - agronom - specialisté v oblasti agronomie, Horní Bělá

Věda a výzkum, Zemědělství a lesnictví / Vedoucí farmy - agronom - specialisté v oblasti agronomie

Společnost Bio Bělá s.r.o.

Místo pracoviště Horní Bělá
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 80 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí farmy - agronom - specialisté v oblasti agronomie (Horní Bělá)

Náplň práce:
- řízení rostlinné výroby a kontrola agendy zemědělského provozu
- obhospodařování cca 2000 ha orné půdy a cca 300 ha travích porostů
Jedná se o moderní farmu, stroje, zázemí
Nabízíme:
- nadstandartní mzdové podmínky
¨- služební automobil plně k dispozici
- notebook a telefon
- 25 dní dovolené
- možnost bydlení na farmě
- příspěvek na stravování
- zaškolení na BIO a stálý přístup k potřebným informacím
- možnost osobního rozvoje
Požadujeme:
- kladný vztah k přírodě a BIO hospodářství
- praxe v oboru
- NJ aktivně (komunikace s poradcem ze SRN)
Nabízíme:
- 25 dní dovolené,
- roční odměny dle výsledků
Kontakt: p. Vladislav Němeček
Žádost, životopis prosím zašlete na email: .cz

Informace o společnosti Bio Bělá s.r.o.

Bio Bělá s.r.o.

Horní Bělá

IČO: 25645161
aktualizováno před asi 2 roky