Vedoucí kávového e-shopu - vedoucí pracovních týmů v prodejnách, Pardubice

Obchod a cestovní ruch, Management / Vedoucí kávového e-shopu - vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Společnost Matěj Machač

Místo pracoviště Pardubice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 - 33 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí kávového e-shopu - vedoucí pracovních týmů v prodejnách (Pardubice)

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky a kolegy
- vyřizování e-mailů, telefonů, objednávky surovin
- příprava produktů
- balení kávových balíčků pro e-shop www.kavadokapsy.cz
- 10 - 20 hodin v týdnu práce jako barista v mobilní kavárně DoppieCoffee - dle vytíženosti e-shopu
Požadujeme:
- chuť pracovat, nebát se komunikovat a usmívat se
- životopis s průvodním dopisem, zaslaný na adresu
Nabízíme:
- pěkná dýška
- úžasný kolektiv
- možnost podílet se na inovaci a rozvoji mobilních kaváren a e-shopu
- netradiční pracovní prostředí

Nástup možný dle domluvy, další informace na e-mailu nebo telefonu v době 9.00 - 16.00

Informace o společnosti Matěj Machač

Matěj Machač

Pardubice

IČO: 76675190
aktualizováno před asi rokem