Vedoucí prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách, Ondratice

Obchod a cestovní ruch, Management / Vedoucí prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Společnost Obec Ondratice

Místo pracoviště Ondratice 34, Ondratice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách (Ondratice 34, Ondratice)

Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Koštanský, tel. 734 319 001, e-mail: Pracovní doba: otevírací doba: Po-St 7:00-12:00 hod., Čt-Pá 7:00-12:00 hod., 14:00-17:30 hod., So - 7:00-11:00 hod. Pracoviště: Ondratice 34.
Požadujeme: min. vzdělání odborné vyučení v oboru, znalost práce na PC, zkušenost s prodejem potravin, samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování a vstřícnost.
Náplň práce: objednávání a prodej zboží, zpracovávání podkladů pro účetní, péče o prodejnu.
Nabízíme: mzdu dle tarifních tabulek (kvalifikace + délka praxe), osobní ohodnocení, motivační % z tržeb, jistota pravidelného příjmu, stabilita, klidné pracovní prostředí, možnost kreativního rozvoje.

Informace o společnosti Obec Ondratice

Obec Ondratice
Ondratice 34
Ondratice
79807
IČO: 288578
aktualizováno před více než 2 roky