Vedoucí prodejny zdravé výživy - prodavači potravinářského zboží, Ústí nad Orlicí

Obchod a cestovní ruch / Vedoucí prodejny zdravé výživy - prodavači potravinářského zboží

Společnost MEDIATE s.r.o.

Místo pracoviště Mistra Jaroslava Kociana 31, Ústí nad Orlicí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 36 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí prodejny zdravé výživy - prodavači potravinářského zboží (Mistra Jaroslava Kociana 31, Ústí nad Orlicí)

NÁSTUP ÚNOR - BŘEZEN 2023
NÁPLŇ PRÁCE:
- tvorba sortimentu a prezentace prodejny zdravé výživy
- odpovědnost za provoz a výsledky prodejny
- prodej a komunikace se zákazníky
- objednávání a příjem zboží, vyřizování faktur a dalších dokladů souvisejících s prodejnou a jídelnou zdravé výživy, příprava podkladů pro vyhodnocení výsledků prodejny a jídelny
- odpovědnost za skladové zásoby prodejny a pokladní hotovost
- spolupráce s jídelnou zdravé výživy
POŽADUJEME:
- zkušenost práce v obchodě a znalost problematiky zdravé výživy
- zájem o oblast zdravé výživy a aktivní přístup k práci
- organizační a řídící schopnosti
- zkušenost s ekonomickým SW (Pohoda nebo Helios výhodou), Word, Excel
- příjemné vystupování, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a flexibilita
- ochota k profesnímu rozvoji
NABÍZÍME:
- odměna po zapracování dle výsledků prodejny 30 000 - 36 000 Kč
- stabilní pracovní místo v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
- zaškolení a profesní růst, zázemí v prosperující a rozšiřující se české společnosti
- místo výkonu práce Zdravá výživa U Tří vegetariánů v Ústí nad Orlicí
- práce pondělí - pátek s flexibilním rozvržením, 1x za 14 dní sobota dopoledne
- výkonnostní odměny z obratu
- podnikové stravování
- 5 týdnů dovolené
- možnost řešení ubytování
- firemní akce
- možnost zvýhodněného nákupu výrobků
- stravování v místě - možnost výběru vegetariánského jídla
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
KONTAKT: telefonicky 9 - 16 hodin nebo e-mailem

Informace o společnosti MEDIATE s.r.o.

MEDIATE s.r.o.
Mistra Jaroslava Kociana 31
Ústí nad Orlicí
56201
IČO: 64791866
aktualizováno před asi rokem