Všeobecné zdravotní sestry - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester), Vsetín

Zdravotnictví / Všeobecné zdravotní sestry - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Společnost Diakonie ČCE - středisko Vsetín

Místo pracoviště Strmá 26, Vsetín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 28 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Všeobecné zdravotní sestry - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester) (Strmá 26, Vsetín)

VŠEOBECNÉ ZDRAVOTNÍ SESTRY PRO DOMOV JABLOŇOVÁ A VYHLÍDKA, STRMÁ 26 A 34, VSETÍN

POŽADUJEME: Hledáme pracovnici/pracovníka se vzděláním VŠEOBECNÁ zdravotní SESTRA, s čistým trestním rejstříkem a řidičským průkazem. Očekáváme vlídný přístup k lidem, trpělivost, pečlivost, ochotu, samostatnost a odolnost vůči stresu. Praxe v oboru výhodou.
Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
NÁPLŇ PRÁCE:zajištění ošetřovatelských úkonů (odbornost 913) na základě indikace praktickým lékařem (např. příprava podávání léků per os, mastí a jiných léčiv, aplikace léčebné terapie, aplikace inzulinu, ošetřovatelská rehabilitace, péče o rány, pohybová aktivizace, nácvik sebeobsluhy…), zajištění ošetřovatelské péče u obyvatel domova pro seniory, vedení související dokumentace.
NABÍZÍME: Žádná noční a až 15 dnů volna v měsíci, rozpis služeb po dohodě, 5 týdnů dovolené, přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí v moderním zařízení, smysluplná a užitečná práce, příspěvek na obědy a masáže, věrnostní odměny, zázemí stabilní neziskové organizace.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Marta Doubravová, tel. 739 244 872 nebo e-mailem

Informace o společnosti Diakonie ČCE - středisko Vsetín

Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Strmá 26
Vsetín
75501
IČO: 73633178
aktualizováno před asi 2 roky