Výrobní dělník - pomocní dělníci ve výrobě, Rataje

Výroba a provoz / Výrobní dělník - pomocní dělníci ve výrobě

Společnost STV MINING s.r.o.

Místo pracoviště 0, Rataje
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 000 - 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Výrobní dělník - pomocní dělníci ve výrobě ( 0, Rataje)

PRACOVIŠTĚ Rataje
- Náplň práce: příprava a zpracování výbušnin, práce ve výrobě průmyslových trhavin, ostatní činnost v rámci pracovního zařazení přidělená nadřízeným pracovníkem
- Požadujeme: vyučení, samostatnost, spolehlivost
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, kvalitní ochranné pomůcky, doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (6:00 - 14:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc

Informace o společnosti STV MINING s.r.o.

STV MINING s.r.o.
0
Rataje

IČO: 28987250
www.stvgroup.cz
aktualizováno před asi 2 roky