Výrobní operátor cnc strojů - obsluha zařízení na zpracování kovů, Tábor

Výroba a provoz / Výrobní operátor cnc strojů - obsluha zařízení na zpracování kovů

Společnost Ypsotec s.r.o.

Místo pracoviště Vožická 3149, Tábor
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Výrobní operátor cnc strojů - obsluha zařízení na zpracování kovů (Vožická 3149, Tábor)

Plat dohodou dle praxe a zkušeností.
Výrobní operátor CNC strojů (soustruh, frézka)
Náplň práce:
- Obsluha CNC obráběcích strojů/ frézky/ soustruh
- Měření a kontrola vyrobených dílců
- Zodpovědnost za přesnost a splnění výrobních parametrů
Požadujeme:
- Zkušenosti s řídícím systémem Fanuc výhodou
- Základní orientace ve strojírenské technologii
- Znalost měření a výkresové dokumentace
- Praxe na obdobné pozici výhodou, ale možno i pro absolventy
- Ochota pracovat na 3 směny (7,5 hod)
- Spolehlivost, zručnost, pečlivost
Nabízíme:
- Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
- Nástupní finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a praxi, dále podle přínosu pro společnost
- Roční bonus závislý na splnění cílů, moderní prostředí, možnost dalšího profesního rozvoje, firemní vzdělávání, závodní stravování
- Odměny za pracovní výročí
- Nástup možný ihned

Informace o společnosti Ypsotec s.r.o.

Ypsotec s.r.o.
Vožická 3149
Tábor
39002
IČO: 26091313
aktualizováno před více než rokem