Vývojář/ka html5/sapui5/javascript webových aplikací pro erp systém sap business one - technici provozu informačních a komunikačních technologií, Pardubice

Informační technologie / Vývojář/ka html5/sapui5/javascript webových aplikací pro erp systém sap business one - technici provozu informačních a komunikačních technologií

Společnost Versino CZ, s. r. o.

Místo pracoviště S. K. Neumanna 1220, Pardubice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vývojář/ka html5/sapui5/javascript webových aplikací pro erp systém sap business one - technici provozu informačních a komunikačních technologií (S. K. Neumanna 1220, Pardubice)

Povolení k zaměstnání dle §97 d).
Vaše náplň práce:
- Analýza požadavků zákazníka.
- Návrh, vývoj a testování webový aplikací.
- Příprava datových modelů a REST API.
- Integrace cloudových služeb.
- Příprava technické a uživatelské dokumentace.
Co od Vás požadujeme?
- Ukončené minimálně středoškolské vzdělání.
- Základní znalosti nebo zkušenosti s: Vývojem webových aplikací v JavaScriptu, HTML5, CSS, XML - SQL - REST API, OData, a JSON - Verzovacím nástrojem (git, GitHub, SVN).
- Dobré komunikační schopnosti.
- Schopnost analyzovat problém a navrhovat řešení.
- Schopnost práce v týmu.
- Pokud se navíc orientujete i v následujících tématech, bude to pro Vás výhoda: - MVC architektura, objektové programování - SAPUI5, SAP FIORI, XSJS. - SAP HANA database. - SAP Business One Service Layer. - SAP Business Technology Platform.
Možnost práce i v dalších kancelářích v Karlových Varech a v Olomouci.
Zaměstnanecké výhody:
- Přístup k nejnovějším technologiím v oboru.
- Skvělý kolektiv s přátelskou atmosféru, kde si navzájem pomáháme.
- Flexibilní pracovní doba a možnost home office.
- Možnost dalšího školení a vzdělávání..
Příspěvky na důchodové pojištění.
Příspěvek na ubytování v případě, že se budete stěhovat.
Odměnu až 20 000 Kč za doporučení nových kolegů, kteří k nám nastoupí.
Možnost zapůjčení firemního auta i pro soukromou potřebu.
Vhodné pro absolventy a OZP-
První kontakt e-mailem

Informace o společnosti Versino CZ, s. r. o.

Versino CZ, s. r. o.
S. K. Neumanna 1220
Pardubice

IČO: 25942107
aktualizováno před asi 2 roky