Zahradníci/lesníci - zahradníci pro pěstování zahradních rostlin, Zlín

Zemědělství a lesnictví / Zahradníci/lesníci - zahradníci pro pěstování zahradních rostlin

Společnost Statutární město Zlín

Místo pracoviště 0, Zlín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 700 - 25 290 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zahradníci/lesníci - zahradníci pro pěstování zahradních rostlin ( 0, Zlín)

Požadavky:
- vyučen v oboru zahradnictví nebo lesnictví výhodou,
- řidičský průkaz sk. "B".

Klíčová náplň práce:
- odborné zahradnické práce,
- kácení a ořezy stromů,
- sečení a péče o trávníky.

Pro pozici zahradník, lesník je stanovena 6. platová třída.

Předpokládaný nástup: 01.03.2023, pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou 1 rok s perspektivou změny na dobu neurčitou.

Bližší informace a zařazení do výběrového řízení: Hana Hornáčková, tel. 604 221 640 od 7:00 do 14:00, v termínu do 31.01.2023.

Informace o společnosti Statutární město Zlín

Statutární město Zlín
0
Zlín
76001
IČO: 283924
aktualizováno před asi rokem