Zástupce/kyně vedoucího prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách, Polička

Obchod a cestovní ruch, Management / Zástupce/kyně vedoucího prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Společnost CERSY 2010 s.r.o.

Místo pracoviště Tyršova 1001, Polička
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 22 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zástupce/kyně vedoucího prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách (Tyršova 1001, Polička)

NÁPLŇ PRÁCE: odpovědnost za svěřenou prodejnu MASO-UZENINY NOVÁK v nepřítomnosti vedoucí/ho, komunikace a přidělování práce zaměstnancům, obsluha zákazníků, obsluha pokladny, objednávání a příjem zboží včetně spotřebního materiálu, zpracování drobného vydání, přidělování pokladní hotovosti a její kontrola, prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti, kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách, kontrola kvality, čerstvosti zboží, příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka, plnění cílů firmy - obrat, inventury, provozní náklady, dodržování hygienických zásad, dodržování pravidel HACCP
POŽADAVKY: praxi na dané pozici a ve vedení lidí, základní znalost práce na PC, dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, zodpovědný přístup k práci, samostatnost, loajalita, odpovědnost za svěřené hodnoty, samostatné rozhodování, zručnost a pečlivost, flexibilita a ochota, bez exekuce, insolvence, výpis z rejstříku trestů, zdravotní průkaz
NABÍZÍME: práci ve stabilní české společnosti, práce na HPP, zaškolení na prodejně, stravování na prodejně, sleva na nákup, příplatky za soboty, neděle a svátky, prací prášek 2x ročně, zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, odměna za odpracované roky, NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
KONTAKT: tel. (8-16 hod)

Informace o společnosti CERSY 2010 s.r.o.

CERSY 2010 s.r.o.
Tyršova 1001
Polička
57201
IČO: 28803051
aktualizováno před více než rokem