Zdravotní sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester), Frýdek-Místek

Zdravotnictví / Zdravotní sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Společnost Charita Frýdek - Místek

Místo pracoviště Malý Koloredov 811, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zdravotní sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester) (Malý Koloredov 811, Frýdek-Místek)

A11 z:4/5/2022 a:1/12/2022
Náplň práce:
- na základě indikace lékaře poskytování zdravotní péči v domácím prostředí klienta v oblasti Frýdku-Místku, Frýdlantu n. Ostravicí a jejich okolí
- provádění odborných kvalifikovaných úkonů
- používání služebního vozidla k výkonu práce
- komunikace s klientem, jeho rodinou i lékařem
- vedení ošetřovatelské dokumentace.
Požadujeme:
minimálně
- odbornou způsobilost pro výkon povolání
- minimálně 2 roky praxe na lůžkovém oddělení
- předložení výpisu z RT
- řidičský průkaz skupiny B
- samostatnost
- spolehlivost
- komunikační schopnosti, flexibilita
- týmovost
- ochotu vzdělávat se.
doporučeně
- zkušenosti s hospicovou péčí
- základní znalosti s PC.
Nabízíme:
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, 30 tis.
- ucelený systém zaměstnaneckých benefitů /pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění/
- příjemné pracovní prostředí
- samostatnou a zodpovědnou práci
- pracovní smlouvu na rok s možností prodloužení
- možný plný nebo zkrácený úvazek
- nástup možný ihned.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 31.12.2022 elektronicky na e-mail Výběrové řízení je průběžné a dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.

Informace o společnosti Charita Frýdek - Místek

Charita Frýdek - Místek
Malý Koloredov 811
Frýdek-Místek
73801
IČO: 45235201
aktualizováno před více než rokem