Zpracovatel/ka drůbeže - ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci, Jevíčko

Výroba a provoz / Zpracovatel/ka drůbeže - ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

Společnost RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

Místo pracoviště Biskupická 776, Jevíčko
Minimální vzdělání Bez vzdělání
Výše ohodnocení 21 500 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zpracovatel/ka drůbeže - ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci (Biskupická 776, Jevíčko)

NÁPLŇ PRÁCE: porážka, zpracování a balení kuřecího masa (na jednosměnný provoz),
POŽADAVKY: pečlivost, spolehlivost, zdravotní způsobilost pro práci v chladu a s potravinami
NABÍZÍME: zaměstnanecké benefity, nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky

KONTAKT: telefonicky Po - Pá 8:00 - 14:00

Informace o společnosti RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Biskupická 776
Jevíčko
56943
IČO: 18622437
aktualizováno před více než 2 roky