Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech v celé České republice

před 7 dny

Kosmetolog - kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Praha
DERMA BODY CLINIC s.r.o.
21 300 Kč
Kontakt e-mail: kontaktní formulář
před 8 dny

Depilace, pedikúra - kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Plzeň
Marie Kunzová
35 000 Kč
Preferuji spolehlivost, pečlivost, šikovnost; vhodné pro absolventy
před 9 dny

Holič/holička, barber/barberka - kadeřníci, kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Brno
Royal Barber Jihlava s.r.o.
150 - 220 Kč / hodinu
Uvítáme zkušenosti, případně doučíme. první kontakt telefonicky v čase 9:00-21:00 hod.
před 9 dny

Kosmetička (m/ž) - kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Louny
Zuzana Partman Němečková
29 000 - 33 000 Kč
Kosmetička s výučním listem nebo po rekvalifikaci praxe výhodou kontakt: 607111294, kontaktní formulář osobně na uvedené adrese
před 10 dny

Kosmetici (zamk) - kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Frýdek-Místek
Thi Thu Cao
21 300 Kč
A02 z:15/4/2024 (zamk) požadujeme osvědčení, pracovní dny pondělí až neděle. kontakt telefonicky.
před 11 dny

Kosmetička - kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Karlovy Vary
SILENCE HEALTH & BEAUTY HOME s.r.o.
21 300 Kč
Kontakt: zhuravská iryna, tel.: 606 237 227, e-mail: kontaktní formulář komunikativní znalost anglického jazyka, ruština - výhodou praxe v oboru min. 2 roky osvědčení o získání...
před asi měsícem

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech - kosmetici a maskéři

Brno
HANNAH Beauty Zone s.r.o.
25 000 - 30 000 Kč

Pracovník/nice wellness centra - kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Liberec
CENTRUM BABYLON, a.s.
28 000 - 31 000 Kč
Požadujeme: - úso/sš - obor kosmetické služby nebo zdravotní škola výhodou, nadšence bez zkušeností rádi zaučíme - základní znalost nj/aj - práce na recepci wellness, práce s po...
před asi 2 měsíci

Praha
21 300 Kč
Prvotní kontakt e-mailem : monika franˇkova, e-mail: kontaktní formulář

Nehtař/ka - kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Děčín
Thi Hoai Nguyen
19 500 Kč
Místo výkonu práce: sofijská č.p. 2/3 děčín vi-letná, 405 02 děčín 2 pracovník bude zaučen na nehtařské práce. nástup možný ihned. kontakt: anna nguyen, tel. 735 039 999, e...
před 2 měsíci

Kosmetička/pedikérka v jednom - kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Liberec
Divine relax s.r.o.
25 000 Kč
Nabízíme místo pro vyučenou kosmetičku/pedikérku, místo vhodné i pro čerstvé absolventy. hlásit se předem telefonicky nebo mailem.
před 3 měsíci

Maséři - maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Žďár nad Sázavou
V.Klimeš & L.Klimeš CZ s.r.o.
23 400 Kč
Certifikát - thajské masáže s praxí - výhodou první kontakt e-mailem

23 400 Kč

Sněžné
Spa hotel Podlesí - Walldorf s.r.o.
25 000 - 26 000 Kč
Zmk náplň práce: thajské a relaxační masáže první kontakt e-mailem

Kosmetik/-čka, nehtový/-á designer/-ka, pedikér/-ka - kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Milovice
Viktoria Nails & Hair s.r.o.
18 900 - 25 000 Kč
Kontaktovat nás můžete e-mailem nebo osobně: po - 9:00 - 11:00 hod., na adrese: milovice nad labem, italská 700

Plzeň
Yuliia Nikitchenko
9 000 Kč
Nutné osvědčení o absolvování kosmetického kurzu