Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Řezníci a uzenáři v celé České republice

před 2 měsíci

Řezníci - řezníci a uzenáři

Lány
Středočeská drůbež - Lány s.r.o.
25 000 - 35 000 Kč
Pracovní náplň: provádění vykrvovacího řezu na porážce a jako odborný garant v rámci welferu ( etika chovu ) požadavky: výuční list v oboru řezník případně úso s maturitou v ob...

Čáslav
Maso Čáslav s.r.o.
21 360 Kč
V případě zájmu volejte, nebo se dostavte osobně na pracoviště (po-st, 8:00-14:00). místo výkonu práce: pod nádražím 1796, čáslav
před 3 měsíci

Řezníci a uzenáři/ řeznice a uzenářky - řezníci a uzenáři

Kamenec u Poličky
MASO UZENINY POLIČKA, a.s.
25 560 Kč
Požadavky: praxe v oboru nutností, studium výhodou, celková dobrá fyzická zdatnost, zručnost, výborná práce s nožem, zkušenosti s činnostmi (hovězí porážka): ořez hlav, hruzení,...

Řezník/řeznice - řezníci a uzenáři

Strakonice
JATKY Hradský, s.r.o.
25 000 - 37 000 Kč
Hledáme řezníka , vyučení v oboru výhodou, práci po celý rok na ranní směny a volné víkendy. platový růst, dotované stravování, roční bonusy, přátelský kolektiv, možnost parková...